X
تبلیغات
رایتل

کار در ژاپن | کار در دبی | کار در اروپا

ویزای ازدواج انگلیس، ویزای نامزدی انگلستان

ویزای ازدواج و ویزای نامزدی  به قصد مهاجرت، ویزای مهاجرتی از طریق ازدواج، ویزای ازدواج انگلیس، ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان،  ویزای ازدواجی انگلیس، ویزای نامزدی،  شرایط اخذ ویزای ازدواج :افرادی که با این نوع ویزای ازدواج وارد انگلستان می شوند می توانند از تمامی مزایای شهروندان این کشور به آسانی استفاده کنند و همچنین اجازه کار تمام وقت بدون هیچ گونه شرایطی برای انها در نظر گرفته خواهد شدو این نوع ویزا قابل تبدیل به ویزای اقامت و ظرف مدت 5 سال به اقامت دائم و شهروندی انگلیس تبدیل می شود
 ویزای ازدواج انگلیس برای متقاضیانی است که از طریق ازدواج با شهروند یا فرد دارای اقامت دائم انگلستان قصد زندگی و اقامت در انگلستان را دارند
این نوع از ویزای انگلیس به دو دسته ویزای ازدواج و ویزای نامزدی تقسیم میشود که شرایط آنها تقریبا مشابه هم است.
در ویزای ازدواج ابتدا ویزا برای حدود سه سال صادر شده و بعد از این مدت دوباره شرایط بررسی شده و دوباره تمدید میشود. بعد از 5 سال امکان کسب اقامت دائم وجود دارد، متقاضی اجازه کار و درس خواندن دارد. متقاضیانی که با ویزاهای دانشجویی و کاری بالای شش ماه در انگلستان هستند میتوانند ویزای خود را در داخل انگلستان به این ویزا تبدیل کنند
ویزای نامزدی  برای افرادی صادر می گردد که قصد ورود به خاک انگلستان را جهت انجام ازدواج دارند و قصد ثبت ازدواج خود را در انگلستان دارند
مدت زمان بررسی این نوع درخواست توسط سفارت معمولا 3 هفته به طول می انجامد و ویزای نامزدی صادر میگردد
مدارک مورد نیاز سفارت انگلیس جهت اخذ ویزای نامزدی :
پاسپورت جدید و قدیم متقاضی
شناسنامه متقاضی
عقد نامه
یک قطعه عکس رنگی 4.5*3.5
طبق قوانین مهاجرت کشور انگلیس ، شرایط و مقررات مهاجرت و ورود متقاضیان در گروه ویزای ازدواج به شرح ذیل می باشد :
زوج یا زوجه باید در زمان تسلیم تقاضانامه برای اخذ ویزای ازدواج مقامات سفارت انگلستان را از قصد و تصمیم برای ادامه زندگی در این کشور مطلع کند. شرایط و مقررات کلی مهاجرت از طریق ویزای ازدواج ایجاب می کند که شخص متقاضی قبل از تقاضای ویزای ازدواج، با همسر خود ازدواج قانونی کرده و مدارک کامل و سند ازدواج را همراه خود داشته باشد.
سن ازدواج برای زوج و زوجه 18 می باشد، زوج و زوجه قصد اقامت دائمی در انگلستان را داشته باشد
محل سکونت برای اقامت زوج و زوجه در انگلستان از قبل هماهنگ شده باشد.
درصورت اخذ ویزا در مرحله اول و ورود به انگلستان زوج و زوجه می توانند نسبت به تمدید ویزا اقدام و مجوز لازم را اخذ نمایند.
نکته آخر اینکه فرد متقاضی پس از اخذ ویزای ازدواج و ورود به انگلستان می تواند پس از 5 سال تقاضای ویزای دائم و سپس تقاضای پاسپورت انگلستان را کرده واز مزایای اقامت بهره مند شود.
ویزای اسپانسرشیپ همسر انگلستان
ویزای نامزدی:
با توجه به تغییرات زیادی که در قوانین ویزای نامزدی انگلستان آمده است، تقاضا برای آن بسیار بالا است
اگر شما قصد اقامت دایم و شهروندی انگلیس را دارید باید ویزای ازدواج انگلستان را تهیه کنید.
ویزای همسر قانونی:
ویزای اسپانسرشیپ همسر به انگلستان همچنین ویزای ازدواج یا ویزای همسر قانونی نامیده می شود، که باعث ورود همسر و زندگی با شما در انگلستان می شود.
این ویزای باورنکردنی باعث شده ویزای اسپانسرشیپ همسر بسیار آسان باشد
این ویزا برای مدت 2 سال اعتبار دارد و بعد از این مدت شما باید برای دریافت ویزای دائم انگلستان اقدام کنید
با ویزای اسپانسرشیپ همسر شما میتوانید فرزندان خود را به انگلستان بیاورید. البته باید از نظر مالی بتوانید آنها را تامین کنید.
شما میتوانید بلافاصله بعد از دریافت ویزای اسپانسرشیپ همسر و بدون داشتن ویزای کار،برای کار جستجو کنید و مشغول به کار شوید، با این ویزای اسپانسرشیپ همسر شما هیچ محدودیتی برای کار ندارید.
ویزای همسر غیر رسمی:
اگر شما شریک همسری در انگلستان دارید و می خواهید به آن ملحق شوید و با هم ازدواج نکرده اید باید ویزای همسر غیر رسمی را تهیه کنید.(بعضی اوقات به نام ویزای همسر ازدواج نکرده نامیده می شود)
اخذ ویزای ازدواج در انگلستان
چنانچه ازدواج بین زوجین صورت گیرد ، متقاضی می تواند جهت اخذ ویزا و سپس  اقامت آن کشور اقدام نمایند . در نتیجه چنان چه یک نفر با یکی از اتباع  انگلستان ازدواج نماید ، می تواند جهت اخذ تابعیت کشور انگلستان  اقدام نماید.
در کشور انگلستان ازدواج با مرد یا زن تابع آن کشورقطعا منتهی به اخذ تابعیت می شود

اخذ ویزای همراه در انگلستان ویزای ازدواج انگلستان


هزینه‌های ویزای ازدواج ‭:‬
هزینه‌های ویزای ازدواج انگلیس: 30000 دلار‭تماس با ما

jobinistanbul@gmail.com


قابل توجه متقاضیان کار در ترکیه و کاریابی بین المللی برای کاریابی جهت هر شغلی فقط ایمیل هایی که دارای رزومه عکسدار متقاضی کار باشند، بررسی شده و تمامی ایمیل هایی که فاقد مدارک کاریابی متقاضی کار باشند، بدون هیچ بررسی حذف خواهند شد.
نام :
ایمیل :
موضوع :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)