X
تبلیغات
رایتل

کار در ژاپن | کار در دبی | کار در اروپا

کار در نروژ، ویزای کار سوئد، ویزای کار دانمارک، کاریابی در اتحادیه اروپا

شرکت کاریابی بین المللی، کاریابی بین المللی ترکیه، کاریابی بین المللی استرالیا، کاریابی بین المللی اروپا، کاریابی بین المللی دبی، کاریابی بین المللی امریکا، کاریابی بین المللی کانادا، کاریابی بین المللی کره جنوبی، کاریابی بین المللی آلمان، کار در انتالیا، کار در قبرس، کار در اذربایجان، کار در امارات، کار در قطر،  کار در مالزی، کار در نیوزیلند ، کار در ژاپن، کاریابی دانمارک، کاریابی سوئد، کاریابی نروژ، کاریابی فرانسه، کاریابی فنلاند، کاریابی هلند ، کاریابی سوئیس، کاریابی برونئی
استخدام در اروپا، استخدام در انگلیس ، استخدام در مالزی ، استخدام در امریکا ، استخدام در ژاپن،   استخدام در کره جنوبی

استخدام کارمند رسمی در شرکت کاریابی بین المللی، "لندن - انگلیس"

شرکت کاریابی بین المللی  استانبول جاب با بیش از یک دهه فعالیت های حرفه ای مستمر و ایجاد ارتباطات راهبردی با شرکت ها و سازمان های معتبر تجاری، مالی، صنعتی و خدماتی کشورهای اروپایی ، ترکیه و ژاپن، زمینه لازم برای کاریابی و معرفی نیروهای کارشناسی و مدیریتی توانمند، کوشا، خلاق و کارآمد به این مراکز را فراهم نموده است  و در حال حاضر به عنوان یکی از برترین و شناخته شده ترین مراکز کاریابی در کشور ترکیه شناخته می شود. علاوه بر این، شرکت کاریابی استانبول جاب تمرکز ویژه ای را برای حمایت از پروژه های کسب و کار بین المللی داشته و برای این منظور، به خدمات رسانی در زمینه های فراهم ساختن تسهیلات و همکاری های بزرگ تجاری، اقدام مینماید.

کاریابی استانبول جاب به عنوان همکار رسمی، روابط استراتژیکی را با کاریابی های برتر جهان به ویژه در کشورهای اروپایی، امارات، ژاپن و امریکا و کانادا دارد.
 خانواده جهانی استانبول جاب از کانادا تا استرالیا و از ژاپن تا اتحادیه اروپا

آینده را در کنار هم، روشن و پربارمی سازیم......                                                                                                                                             

ما تا تحقق رویاهایتان ، با شما هستیم ... به جمع کارمندان ما بپیوندید.


شرکت کاریابی استانبول جاب جهت استخدام چند کارمند جوان بخش اداری خود جهت کار در دفتر انگلیس  از بین علاقه مندان دعوت به همکاری می نماید.

متقاضیان میتوانند رزومه عکس دار کاری خود را به همراه اسکن مدرک آیلتس به ادرس ایمیل jobinistanbul@gmail.com جهت استخدام رسمی در انگلیس  ارسال نمایند.


متقاضیان بایستی دارای روحیات مثبت اندیش و مثبت نگر ، هماهنگ با کار تیمی در سطوح بالا ، منظم، فعال ، پرانرژی ، خلاق ، روابط عمومی عالی، با  رزومه کاری بسیار اکتیو ، سرشار از  موفقیت های ستودنی با توان فوق العاده مدیریتی و کارافرینی  باشند.

دانش روز، مهارت های کاربردی، توانایی های اجرایی و اخلاق حرفه ای از ارکان اصلی الزامی برای استخدام می باشند.


کسانی که واجد شرایط تشخیص داده شوند، جهت مصاحبه های تخصصی به شرکت دعوت خواهند شد.

و در صورت کسب نظر هیئت مدیره شرکت، وارد دوره های آزمایشی بلند مدت کار در شرکت ما خواهند شد.

برای پذیرفته شدگان نهائی، اخذ اجازه کار و اقامت دایم  کشور انگلیس ،  منزل مسکونی با تمام امکانات در بهترین منطقه لندن و بسیاری دیگر از خدمات و امکانات عالی و ایده ال در نظر گرفته خواهد شد.


آخرین مهلت برای ثبت نام:     1395/02/18 


از طریق ایمیل زیر با ما مکاتبه نمائید:

jobinistanbul@gmail.com


قابل توجه متقاضیان کار در ترکیه و کاریابی بین المللی برای کاریابی جهت هر شغلی فقط ایمیل هایی که دارای رزومه عکسدار متقاضی کار باشند، بررسی شده و تمامی ایمیل هایی که فاقد مدارک کاریابی متقاضی کار باشند، بدون هیچ بررسی حذف خواهند شد.
نام :
ایمیل :
موضوع :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)