X
تبلیغات
رایتل

کار در ژاپن | کار در دبی | کار در اروپا

کاریابی در ژاپن، ویزای کار ژاپن

اخذ فوری ویزای ژاپن، ویزای کار در  ژاپن، کاریابی در ژاپن، کار در ژاپن ، اقامت در ژاپن، مهاجرت کاری به ژاپن، ویزای کار کشور ژاپن ، اجازه کار ژاپن ، اقامت کاری ژاپن، کار در ژاپن با درامد های بسیار عالی ، اخذ فوری ویزای کار ژاپن ، اعزام نیروی کار به ژاپن، اخذ ویزای ژاپن و اقامت بلند مدت ژاپن،  قابل توجه متقاضیان کار در ژاپن، کار در ژاپن بصورت تخصصی و یا کارهای ساده

 خدمات شامل اخذ ویزای کار ژاپن و اخذ اقامت ژاپن، کار در ژاپن، بلیط هواپیما به ژاپن، سوئیت آپارتمان در ژاپن، استخدام در ژاپن  و کار برای یک شرکت بین المللی بزرگ در کشور ژاپن، اخذ ویزای کار دایم کشور ژاپن، بلیط های رفت و برگشت به ژاپن، اپارتمان مبله در ژاپن  بصورت کاملا رایگان ، برای کسانی که میخواهند در کار واردات و صادرات کالاهای کاملا قانونی و مجاز به کشور  ژاپن فعالیت کنند .
نحوه کار برای صادرات و واردات کالا به ژاپن بدین شکل است که،  شما از معافیت گمرکی که ما برای کالاهای وارداتی شما از ایران به ژاپن تهیه خواهیم کرد،  کالای صادراتی خود  را کاملا قانونی به ژاپن خواهید برد برای فروش و از این طریق مقدار  بیست درصد سود خالص از میزان ارزش کل کالای خود ، خواهید گرفت.

از طرف دیگر و با وارد کردن کالا از ژاپن به ایران، نیز میتوانید سود بیست درصدی کسب کنید.
که در مجموع برای هر سری صادرات از ایران به ژاپن و برعکس از ژاپن به ایران ، کلی سود و درامد بالا خواهید داشت.
در عوض ما برای شما ویزای کار ژاپن را بصورت کاملا رایگان اخذ خواهیم کرد، هزینه تمام بلیط های رفت و برگشت به ژاپن، هزینه محل اقامت در ژاپن، هزینه ایاب و ذهاب و تمام هزینه های دیگر، با ما خواهد بود و بابت این موارد شما هیچ خرجی نخواهید داشت.


تهیه کالای وارداتی به ژاپن با خود شما خواهد بود.

اگر شخصی بخواهد در این کار موفق شود، ما درامد های ماهیانه بسیار زیاد را تضمین میکنیم.
درامد ها بستگی به نوع، تعداد و ارزش کالایی خواهد داشت که شما میخواهید برای فروش به ژاپن ببرید و در کمترین میزان ممکن،  ماهانه پانزده میلیون تومان، درامد خالص خواهید داشت.
اگر در این زمینه فعال و کاری ظاهر شوید، هم درامدهای ماهانه صد میلیون تومان  و بیشتر  خواهید داشت و هم ما برای شما، کارت بازرگانی ژاپن و ایران را خواهیم گرفت تا کارها به اسانی هر چه تمام تر انجام شوند.

برای شروع کار صادرات و واردات به کشور ژاپن: نوع، تعداد و ارزش کالایی که میخواهید به ژاپن وارد کنید را برای ما مشخص کنید.


کالا نباید جزء اقلام خوراکی ، آرایشی و بهداشتی، دارویی،

فاسد شدنی و دارای تاریخ انقضا باشد.


اگر تعداد و وزن کالا زیاد باشد، بصورت رایگان از طریق کشتیرانی کالای شما  تا کشور  ژاپن ، حمل خواهد شد.
 
یک شغل با کلاس کاری بالا، درامد های میلیونی، بسیار راحت و قابل پیشرفت 
اگر مایل به همکاری جهت هر گونه حمل کالا به ژاپن و هر نوع صادرات و واردات کالاهای مجاز و قانونی، به کشور ژاپن، هستید، با ایمیل ما در تماس باشید: jobinistanbul@gmail.com


افرادی که برای بار اول میخواهند اقدام به صادرت کالا به ژاپن نمایند، توصیه ما بر این است که ، بهتر است تعداد و وزن کالا بسیار کم باشد، و به اصطلاح صادرات چمدانی داشته باشند، و بعد از چند مدتی که کار کردند و سرمایه انها زیادتر شد ، میتوانند تعداد و وزن کالای خود را افزایش دهند. ولی در هر صورت کالا باید دارای ارزش صادراتی باشد. و مهم ارزش کالای صادراتی است نه وزن و تعداد ان


کسانی  که بخواهند در این شرکت واردات و صادرات در ژاپن استخدام شوند و در کار واردات و صادرات کالاهای سفارشی قانونی به ژاپن فعالیت کنند با حقوق ماهانه 15 میلیون تومان، پنجاه میلیون، صد میلیون به بالا ، استخدام برای مشاغل با درامد بالا در ژاپن،  کار عالی در ژاپن با حقوق میلیونی


جذب نیروی شایسته برای کار در محیط شاداب، پویا و موفق ژاپن برای کسانی که توانایی های فنی، دانش کافی و شایستگی های فردی لازم را برای کار در این کشور دوست‌داشتنی داشته باشند. در ژاپن، کار گروهی، اعتقاد به هدف و سخت کوشی یک ارزش است و احترام متقابل، زیر سایه فضای بسیار دوستانه‌ی فرهنگی و کاری فارغ از سلسله مراتب، یک اصل پذیرفته شده است، اگر تمایل برای رسیدن به موفقیت‌های بزرگ و بزرگ‌ تر با حداکثر سرعت را دارید به ما ایمیل بزنید و وارد شگفت‌انگیزترین تجربه‌ی زندگی حرفه‌ای‌تان شوید...

استخدام رسمی در ژاپن با درامدهای بسیار بالا، بهترین مشاغل  در ژاپن برای کسانی که میخواهند پیشرفت های بزرگی در زندگی خود داشته باشند.


یک شرکت بزرگ ژاپنی در کشور ژاپن جهت کار در ژاپن استخدام میکند. 
اخذ ویزای کار ژاپن برای کار صادرات و واردات کالا به ژاپن
کار در ژاپن برای شرکت های ژاپنی ، اخذ ویزای ژاپن و استخدام در ژاپن


متقاضیان کار در ژاپن کپی مدارک زیر را به همراه شماره تماس موبایل خود، جهت شروع کار به ایمیل ما ارسال کنند:


یک قطعه عکس سایز 4.5*4.5  با زمینه سفید

کپی پاسپورت
کپی مدارک تحصیلی، شناسنامه، کارت ملی و پایان خدمت برای اقایان
گواهی عدم سوء پیشینه
رزومه شغلی

مشخص کردن دقیق، نوع ، تعداد و ارزش کالایی که میخواهید جهت واردات و صادرات به ژاپن، کار کنید. ( هر نوع کالایی با هر مقدار ارزشی، باید به تایید شرکت ژاپنی، جهت شروع کار واردات و صادرات در ژاپن برسد)


متقاضیان بایستی تمام مدارک گفته شده برای اخذ ویزای ژاپن بعلاوه یک رزومه کامل از خود را به ایمیل کاریابی بین المللی ارسال کنند.
با متقاضیان تایید شده از طرف کارفرما، برای کار در ژاپن،   تماس گرفته خواهد شد.

مدارک و مشخصات کالا برای کارفرمایان ژاپنی ارسال شده و متقاضیان تایید شده میتوانند در بهترین و ثروتمند ترین کشور دنیا استخدام رسمی شوند.


فرصتی تکرارنشدنی ، با همکاری شرکت های بزرگ ژاپنی، اخذ ویزای کار ژاپن  ، به همراه کار و مسکن در توکیو ژاپن

هزینه های این کار با حقوق بالا در ژاپن بصورت کاملا رایگان است و هیچ مبلغی بابت خدمات کار در ژاپن  و اخذ ویزا و محل اقامت و تمام خدمات بی نظیر دیگر در ژاپن  دریافت نخواهد شد.
1. اخذ ویزای کار ژاپن (بصورت رایگان)
2. بلیط هواپیما به ژاپن (بصورت رایگان)

3. اخذ اقامت ژاپن (بصورت رایگان)

مدت اقامت و کار در ژاپن میتواند از حدود یک تا چندین سال متغیر باشد. (بصورت رایگان)

4.کار در ژاپن  (بصورت رایگان)

5. منزل مسکونی در ژاپن:  سوئیت آپارتمان های مبله در ژاپن برای متقاضیان کار در ژاپن تحویل داده خواهند شد.  (بصورت رایگان)

6. معافیت های گمرکی (بصورت رایگان)

7. اخذ کارت بازرگانی ژاپن و اخذ کارت بازرگانی ایران (بصورت رایگان)

8. در صورت همکاری های بیشتر از یک سال ، اخذ اقامت دبی ، نیز بصورت رایگان انجام خواهد شد.


با کار در کشور پیشرفته و ثروتمند ژاپن زندگی خود را متحول کنید.

ژاپن بستر تحقق آرزوی آنهایی است که می‌خواهند رویا بسازند
کار در ژاپن تجربه ای منحصر به فرد است که هیچ وصفی نمی تواند حق مطلب را ادا نماید.      کار در تمدنی بی نظیر که نمونه اش وجود نخواهد داشت.


با تشکر از استقبال بسیار بی نظیر جهت کار در ژاپن به استحضار علاقه مندان به کار و زندگی در ژاپن می رسانیم که:
 اعزام نیروی کار ساده به ژاپن، برای  سال 2017 انجام میپذیرد و  پذیرش جدید برای اخذ ویزای ژاپن و کار در ژاپن برای مشاغل ساده خواهیم داشت.

اعزام نیروی کار تخصصی در ژاپن، نیز  انجام میپذیرد  و  اخذ ویزای ژاپن و کار در ژاپن برای مشاغل تخصصی در ژاپن خواهیم داشت.

برای مشاغل پردرامد در ژاپن از جوانان فعال در زمینه تجارت،  جهت صادرات و واردات کالا از کشور ژاپن و دبی به دیگر کشورهای جهان و بالعکس، دعوت به همکاری میشود، استخدام در ژاپن و دبی ، اخذ ویزای ژاپن و اقامت ژاپن ، کار و اقامت در ژاپن و دبی

ثبت نام جدید در سال 2017  برای اخذ ویزای ژاپن بایستی به اطلاع برسانیم که با توجه به شرایط  و درخواست اعزام شمار زیادی از کارجویان به ژاپن  از سوی شرکت های ژاپنی،  اخذ ویزای ژاپن و کار در ژاپن برای کار ساده و تخصصی در کشور ژاپن در حال انجام میباشد.

اشخاصی که بصورت قانونی در کشور ژاپن حضور دارند  و  اجازه کار در کشور ژاپن را نیز دارا میباشند، ما میتوانیم در اسرع وقت برای آنها، مشاغلی با درامدهای بسیار بالا معرفی نمائیم.


مدارک لازم برای کار در ژاپن و نوع ، تعداد و ارزش کالایی که میخواهید به ژاپن صادر کنید را به ایمیل زیر ارسال کنید، ما فقط با کسانی که از طرف شرکت های ژاپنی برای کار در ژاپن تایید شوند، برای کار صادرات و واردات کالا به ژاپن، تماس خواهیم گرفت.  


jobinistanbul@gmail.com

قابل توجه متقاضیان کار در ترکیه و کاریابی بین المللی برای کاریابی جهت هر شغلی فقط ایمیل هایی که دارای رزومه عکسدار متقاضی کار باشند، بررسی شده و تمامی ایمیل هایی که فاقد مدارک کاریابی متقاضی کار باشند، بدون هیچ بررسی حذف خواهند شد.
نام :
ایمیل :
موضوع :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)